Najlepsi Polscy Youtuberzy i Streamerzy!

Prowadzisz kanał na Youtube i chcesz spotkać swoich widzów?
Festiwal Youtuberów to miejsce dla Ciebie!

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w linku poniżej, a możne to Ty zostaniesz jednym z twórców festiwalu Youtuberów na Warsaw Games Show II ?

Czekamy na Twoje zgłoszenie! 🙂

Rejestracja Youtuberów na festiwal
festiwal youtube

Scena Warsaw Games Show:

Scena Warsaw Games Show - Piątek:

14 – 20 COBI we współpracy z WarGaming przygotowało dla wszystkich uczestników MOC atrakcji. Czekają was długie rozmowy o klockach i zestawach World of Tanks, World of Warships i wiele konkursów z nagrodami.

Scena Warsaw Games Show - Sobota:

10 – 11 Panel wiedźmiński: Wiedźmin a wątki LGBTQ w książkach i adaptacjach przyszłych i istniejących (Marta Bartosińska, Mikołaj Skrzyński, Anna Tess Gołębiowska)

11 – 12 Panel wiedźmiński: Czy wiedźmin jest „poprawny politycznie”? (Marta Bartosińska, Mikołaj Skrzyński, Bartosz Piotrowski, Anna Tess Gołębiowska)

12 – 13 Spotkanie z GF Darwin i Mietczyńskim. Prowadzi Emilian Sornat

13 – 14 Bartosz Walaszek i Andrzej Pilipiuk porozmawiają o stereotypach. Prowadzi Maciej Głowacki.

14 – 15 Doom Eternal: od zamierzchłej przeszłości po czasy nam przyszłe (Panel CD Action: Michał Amielańczyk, Dawid Kozłowski i Mateusz Witczak)

15 – 15:30 Battlefiled 5 (Panel CD Action: Michał Amielańczyk, Dawid Kozłowski, Mateusz Witczak)

15:00 – 16 Przemek Best Games: Za co kochamy Fortnite

16:00 – 16:30 Panel: Wolfenstein (Mateusz „Papkin” Witczak)

16:30 – 17 CyberMarian. Spotkanie prowadzi Jan Mikołajczyk.

17 – 18 Naruciak. Spotkanie prowadzi Maria Chojnacka

18 – 19 Ator. Spotkanie prowadzi Maria Chojnacka

19 – 20 TES – świat inny niż wszystkie. Panel: (Mateusz Witczak, Sylwester Gdela, Oliwier Czyż)

Scena Warsaw Games Show - Niedziela:

10 – 11 Panel z Redakcją CD-Action. Panel: (Redaktorzy CD-Action)

11 – 12 Fallout 76 Panel CD Action: (Michał Amielańczyk, Dawid Kozłowski i Mateusz Witczak)

12 – 13 Jak rozpętałem Trzecią Wojnę Światową (spotkanie z twórcami World War 3, studio The Farm 51): Kamil Bilczyński, developerzy studia The Farm 51 i Mateusz Witczak

13 – 13:30 Quake Champions. Panel: (Michał Amielańczyk, Mateusz Witczak)

13:30 – 14 Fifa vs PES Panel CD Action: (Tomasz Lubczyński, Dawid Kozłowski)

14 – 15 Call of Cthulu Panel: (Michał Gralak, Michał Amielańczyk, Tomasz Lubczyński)

Goście Festiwalu Youtuberów na pierwszej edycji Warsaw Games Show!

Bartosz Walaszek

Bartosz Walaszek

„Trzech nierozłączonych kumpli jak trzy nierozłączne paski na dresie”, tak zaczyna się znany każdemu, kultowy polski serial internetowy. Ale Bartosz Walaszek, gwiazda Warsaw Comic Con jest twórcą nie tylko Blok Ekipy.

Generał Italia, Kapitan Bomba, Wściekłe pięści węża – cokolwiek stworzy Bartosz Walaszek, szybko okazuje się złotem. Jako frontman Figo Fagot przyciąga na koncerty wszystkich – od studentów, po białe kołnierzyki.

Na Warsaw Comic Con z naszym gościem specjalnym porozmawiamy o polskich stereotypach. Z czego się śmiejemy i ile prawdy jest w nas samych? Poza tym – czeka was sesja Q&A i oczywiście szansa na zbicie piąteczki.

Naruciak

Naruciak

Znany i uznany youtuber, który od lat tworzy dla was swoje filmiki. Znany miłośnik pand. Zaczynał od nagrywania relacji z Minecrafta, ale z czasem znacznie poszerzył swoje horyzonty. Możecie znaleźć tam wszystko – od nietypowych wyzwań, po zupełnie odjechane przygody.

Na naszym Comic Conie czeka was panel z Naruciakiem, sesja Q&A, zdjęcia. Przygotujcie pytania, bo odpowie na każde!

Darwin

GF Darwin

Co można robić po Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie? Cóż, Jan Jurkowski i Marek Hucz znaleźli odpowiedź. Nieszablonowo, założyli kanał na Youtubie, gdzie po dziś dzień wykorzystują swoją edukację w sposób najlepszy z możliwych.

Ich opus magnum są oczywiście Wielkie Konflikty – ale mają na swym koncie wiele cudownych produkcji, także Czarne Lusterko, zrealizowane na zamówienie Netflixa.

Razem z Jankiem i Markiem porozmawiamy o sztuce filmowej. Na ile studia aktorskie pomagają im w pracy? Co ich inspiruje?

Marian

Cyber Marian

Człowiek orkiestra. Dał nowe życie kultowym polskim serialom, zobaczcie sami jak wygląda trailer Czterech Pancernych w jego aranżacji.

Charakterystyczne okulary widać już z daleka. Obecnie Cyber Marian nie tylko opowiada suchary, ale też stawia czoła dziesiątkom wyzwań. Ostatnio brał udział w Regatach Youtuberów, gdzie poszło mu całkiem nieźle.

Zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi i rozmowę z Cyber Marianem o, jakżeby inaczej, nagrywaniu, montowaniu i sklejaniu filmików. Jak uczyć się, to tylko od mistrza!

przemek best

Przemek Best Games

Do Festiwalu YT dołącza nowy uczestnik – Przemek. Wasz ulubiony ekspert od… Fortnite. Na swoim kanale, między innymi, umieszcza filmiki z ciekawostkami dotyczącymi lokacji, skórek, nowych tricków z Fortnite. A poza tym dzieli się wyzwaniami — niektóre są całkiem odjechane, to trzeba mu przyznać.

Grzechem byłoby nie wykorzystać jego obecności w pełni, dlatego poprosiliśmy Przemka o poprowadzenie konkursu wiedzy o Fortnite! Z naprawdę ciekawymi nagrodami. Warto się wybrać, cyknąć fotkę, zgarnąć fanty.

Z kim z was się zobaczy?

ator

Krzysztof „Ator” Woźniak

Prawnik, aktywista społeczny, prowadzący popularny kanał Wideoprezentacje, gdzie komentuje otaczającą go rzeczywistość: politykę, technologię i rozrywkę.

mietczynski

Mietczyński

Mietczyński – aka Profesor Niczego. Od dawien dawna pomaga tysiącom strapionych uczniów, przygotowując dlań filmy streszczające szkolne lektury. To nie koniec prac charytatywnych Mistrza Niczego, albowiem pod innym, jakże urokliwym pseudonimem – Masochista, wypuszcza w świat recenzje złych polskich filmów. Poświęca się, by inni nie musieli tracić czasu.

Obecnie komentuje mecze na Weszło FM, wydał książkę, gra na bramce jako rezerwowy w Serie B. Jednym słowem – człowiek sukcesu.

Na Festiwalu Youtuberów porozmawiamy z gagatkiem o fantastyce w lekturach szkolnych, o tworzeniu filmów i słabych polskich filmach. I dlaczego kultowe komedie są kultowe.

Zapraszamy!

Luure_tv

Luure_tv – jedną z największych polskich streamerek gamingowych. Znana na Twitchu od 5 lat. Nadaje blasku serwerom CS:GO i Fortnite, miażdżąc skillem niezaradnych noobów, jednocześnie robiąc orkę lamom i hejterom. Prowadzi kanał na Youtube, na którym wykonuje niecodzienne akcje rozrywkowe ku uciesze setek tysięcy fanów.

 

Przemek Best Games

Przemek Best Games – nieprzeciętny, wyjątkowy, znany na arenie międzynarodowej YouTuber, który w niedalekiej przyszłości będzie człowiekiem roku Forbesa. W międzyczasie zajmuje się Fortnite, tworząc tutoriale i wyszukując dla was prawdziwe smaczki.

Paveł - Polski Zagrajmer

Paveł – Polski Zagrajmer – YouTuber, który skupia się na pozytywnej, zwariowanej zabawie w GTA Online, gdzie jako postać człowieka z głową kota sieje humor i zniszczenie. Ponadto publikuje sporo innych filmów ze zwariowany grami, jak również survivale, w których oczywiście musi wpleść nieco humoru.