Atrakcje

Indie Games Festival

Strefa Gier Niezależnych atakuje. Najlepsze polskie tytuły prosto od młodych, utalentowanych wydawców. Przyjdź zanurzyć się w fantastyczne światy wykreowane przez zdolne i płodne umysły, niech pochłoną się stylizowane platformówki, wyczerpujące zagadki logiczne, sprawdź swój refleks.

Strefa Gier Retro

Zanurzmy się wspólnie w kultowych tytułach, których nie zabraknie. Mamy coś i dla miłośników kosmicznych klimatów – klimatyczny Starcraft, jak i dla fanów fantastyki – zapraszamy na rodzinną rozgrywkę w Heores of Might and Magic 3. Klimat lat dziewięćdziesiątych czeka – nostalgia atakuje razem z Doom, Wolfenstein i Mario!

Karczma Gwint

Zmęczony? Zapraszamy do karczmy Wiedźmińskiej gry Gwint, gdzie pojawią się smartfony z grą karcianą. Sprawdź swoje zdolności, wyzwij na pojedynek znajomego. W końcu łowcy potworów też muszą odpocząć.

Łomża Zero Esport Tour

Orzeźwienie polskiego esportu i przygoda roku dla wszystkich miłośników e-sportu zaczyna swoją trasę nie gdzie indziej, a podczas Warsaw Games Show. Spotkania z gwiazdami: zawodnikami AGO Esports, znanymi Youtuberemi i ulubionymi streamerami TWITCH, specjalnie zaprojektowana Strefa Free 2 Play, konkursy z nagrodami oraz masa emocji i rozrywki to nie wszystko.

COBI

Największy polski producent klocków konstrukcyjnych, tworzący kultowe modele, znane też z World of Tanks czy World of Warships zaprasza. Czeka moc atrakcji – prezentacja gier bitewnych, wystawa obecnych i przyszłych modeli, makiety i strefa wolnej zabawy